Lemming Film produceert tv serie ‘Hoe overleef ik…’
Lemming Film gaat in samenwerking met de AVRO een televisieserie produceren van de succesvolle boekenreeks ‘Hoe overleef ik…’ van Francine Oomen.
De bekende boekenreeks bestaat uit dertien delen. Het eerste deel verscheen in 1998 en verschillende boeken zijn herhaaldelijk bekroond door de Kinderjury.
De AVRO en uitgeverij Querido zijn overeengekomen om de verhalen van de boeken tot een mooie, grappige maar ook verdiepende televisieserie te maken, te produceren door Lemming Film.
Voor de serie worden de boeken ‘Hoe overleef ik – de brugklas?’, ‘Hoe overleef ik - mezelf?’ en ‘Hoe overleef ik – mijn eerste zoen?’ samengevoegd in één serie. De scenario’s worden geschreven door Maarten Lebens en Carly Schuit. Remy van Heugten tekent voor de regie.